Informatika - Vicianová

4.6.

červen 2020

1. Sebehodnocení - dotazník

Datum vyplnění: nejlépe do 10. 6. 2020 (uzavření známek na vysvědčení)

Sebehodnocení

2. Poslední úkol – Plakát: Školní výlet

Datum splnění: do 26. 6. 2020

Program: Textový editor – Open Office Writer, Microsoft Office Word

Postup: Jak už jistě víte, v tomto školním roce na školní výlet bohužel nepojedete. Nezoufejte, pojedete příští rok! vaším posledním úkolem z informatiky (kterou budete mít bohužel/bohudík opět až v 6. třídě) je vytvořit plakát s nějakým zajímavým místem, které byste chtěli navštívit v rámci školního výletu. Jak má plakát vypadat nechám zcela na Vás (buďte kreativní :). Zde je pár tipů, které můžete využít: název místa, popis místa, důvod – proč pojedeme zrovna sem, obrázky, fotografie, vzdálenost od Holýšova, mapa, trasa, cena...

Hodnocení: tato práce již nebude hodnocena známkou, práci předám třídním učitelkám a třeba příští rok pojedete zrovna na vámi navrhovaný výlet ;)

Odevzdání: hotovou práci uložte (Uložit jako), do názvu souboru napište své příjmení (př.: Novák) a poproste rodiče, aby vám vaši práci pomohli odeslat na můj e-mail: vicianova@zsholysov.cz

Přeji krásné prázdniny!

Vytvořeno: 4. 6. 2020