Vedoucí školní jídelny

Věra Horová
horova@zsholysov.cz

Vnitřní řád ŠJ od 1.5.2022 (74.5 kB)

Upozorňujeme rodiče, že dnem odevzdání přihlášky ke stravování, jsou žáci stále přihlášeni, dokud rodiče sami neprovedou změnu.

Pro přihlášení ke stravování potřebujete:

• majitelé bankovního a sporožirového účtu - povolení k inkasu na číslo účtu: 761267359/0800
  • s tímto povolením se dostaví do kanceláře školní jídelny
  • zakoupit si čip na stravování za 120,- Kč v kanceláři školní jídelny

Výběr obědů na  www.strava.cz
Strávníci ve školní jídelně mají možnost objednávat stravu prostřednictvím internetu, mobilního telefonu a WAPu. Pro registraci strávníků a pro objednávání stravy na internetu postupujte podle následujících pokynů.

Registrace služby
Navštivte kancelář vedoucí stravovacího provozu. Zde obdržíte číslo zařízení k přihlášení pro objednávání stravy na internetu. Zároveň si zvolíte Vaše jedinečné přístupové jméno (uživatele) a heslo. Připravte si je dopředu.
Uživatel - může obsahovat čísla a písmena bez diakritiky.
Heslo - může obsahovat čísla a písmena bez diakritiky.
Můžete též zadat e-mailovou adresu, na kterou Vám systém může zasílat tyto zprávy:

• - potvrzení objednávky,
  • - nedostatečná výše konta,
  • - neodebraná strava,
  • - měsíční přehled.

Při zřízení služby můžete určit, které z těchto zpráv si přejete zasílat.
Heslo, e-mail a zasílané zprávy můžete kdykoliv později změnit po přihlášení do systému v sekci Nastavení uživatele.

Objednávání stravy

• Od následujícího dne po registraci lze objednávat stravu též na internetu na adrese www.strava.cz. Zde zvolte v sekci Strávník položku Objednávání stravy.
  • V dalším dialogu zvolte položku Přihlášení uživatele.
  • Dostanete se do dialogu pro přihlášení. Vyplňte a potvrďte položku Číslo zařízení. Toto číslo jste obdrželi při registraci služby.  Jste přihlášeni do „své“ jídelny.
  • Vyplňte a potvrďte položky Uživatel a Heslo, které jste si zvolili při registraci služby. Jste přihlášeni do systému a můžete objednávat stravu.
  • Pro objednávání stravy potvrďte položku Objednávky stravy. Proveďte požadované změny svých přihlášek a odhlášek. Změny nezapomeňte uložit potvrzením položky Odeslat.
  • Ze systému se odhlašte potvrzením položky Odhlášení uživatele.

Další pokyny, podrobnosti a návody naleznete na www.strava.cz.
Objednávání na adrese http://www.strava.cz/istravne/.