Úkoly pro žáky

Vážení rodiče, milí žáci! Zasílám nějaké tipy na procvičování, pracujte podle svých sil, někdo je výkonný a vypracuje více, ti méně nadšení by měli každý den vypočítat alespoň 8 příkladů různého typu a udělat si pravopisné cvičení, aby nedošlo k úplnému "vyprázdnění" hlaviček. :D

Minutovky 1- možno počítat cokoliv do str. 31, Minutovky 2- cokoliv do str.15, trénovat písemné dělení z učebnice č. 2  do domácí matematiky( např. str.9/15, 11/14, 14/21....)
Český jazyk- zopakovat si, co víte o slovesech v učebnici str.140, PS str.41/2,3, možnost procvičování pravopisu na internetu na pravopisně.cz. Z angličtiny hlavně opakovat slovíčka. Mějte se hezky, hlavně buďte zdrávi a vy, děti, nezlobte!!!:) Jitka Korelusová

Zdravím svoje milé žáčky a jejich rodiče! Děti, máte teď spoustu času, tak vytáhněte nějakou zajímavou knížku (nebo více), prohlížejte si encyklopedie a kdo už má všechno přečtené, tak může studovat v učebnici přírodovědy a vlastivědy, tam je taky dost zajímavostí. Námět na činnost: pište si prázdninový deníček- každý den stačí jedna věta o tom, co jste dělali. S pozdravem, Jitka Korelusová :)

Vytvořeno: 13. 3. 2020
Poslední aktualizace: 13. 3. 2020 10:07