Úkoly

8. - 12.6.

Dobrý den!

Toto jsou poslední úkoly v tomto školním roce. Pokud mají děti v pracovních sešitech z ČJ a M nějaké nevypracované úkoly, mohou je postupně dodělávat, pokud je zvládají a mají chuť. V pracovním sešitě z AJ vyplňují pouze zadaná cvičení a zbytek si uschovají na příští rok.

Budou uzavřeny známky za 2. pololetí. Jelikož jsem získala dostatek podkladů v době před uzavřením školy, budou děti hodnoceny podle dosažených výsledků v tomto období. Pouze u nerozhodných známek bude přihlíženo k domácím pracím či k pracím vykonaným ve škole od 25. 5. (u žáků, kteří nyní školu navštěvují).

Mějte se hezky, Korelusová:)

Český jazyk- opakování- dva pracovní listy v příloze

Matematika- opakování geometrie- dva pracovní listy v příloze

Angličtina- PS str. 42