Březen – měsíc s Lucií Bílou

V rámci celoročního projektu se osobností měsíce března stala Lucie Bílá, která 7. dubna oslavila významné životní jubileum (50 let).

iž v únoru jsme napsali Lucii Bílé dopis, ve kterém byla seznámena s naším projektem a s úmyslem uspořádat soutěž, jejímž tématem bude ona – první dáma naší hudební scény. Samozřejmě, že dopis také obsahoval srdečná přání k narozeninám, ale též skromnou žádost o zaslání podepsané fotografie pro vítěze soutěže. Vzhledem k pracovnímu vytížení paní L. Bílé jsme ani nedoufali, že by mohla přijít odpověď. Jaké bylo ale naše překvapení, když v březnu přišel balík plný knih, CD a DVD s autogramy zpěvačky a vstupenky na muzikál Carmen. S dojetím jsme si přečetli vlastnoručně psaný dopis plný citu, radosti a tolika hřejivých slov, až nás to vzalo u srdce. Mohli jsme tudíž uspořádat plánovanou soutěž o lákavé ceny.
Žáci 1. a 2. ročníku malovali portrét Lucie Bílé, žáci 3. až 5. tříd se utkali ve vědomostní soutěži a žáci vyššího stupně psali úvahu na téma Jsem celebrita – klady a zápory slávy.
A zde jsou vítězové:
I. Kategorie- 1.místo-A.Čiperová
2.místo-K.Hrdinová
3.místo-N.Líbalová

II. Kategorie- 1.místo-M.Repka
2.místo-A.Petrášová
M.Petráš
3.místo-D.Fenclová
A.Stahlová
J.Kovačík
III. Kategorie- 1.místo-K.Forbergerová
2.místo-V.Horková
3.místo-K.Kvítková

Blahopřejeme všem a děkujeme paní Lucii Bílé za projev přízně a poskytnutí krásných cen.

Vytvořeno: 31. 7. 2017
Poslední aktualizace: 11. 8. 2017 13:14