Nabídky OU a SŠ především v Plzeňském kraji

Níže naleznete aktuální nabídky a informace z různých škol, které přicházejí (zpravidla emailem) do školy.

1. SOU stavební Plzeň a Horní Bříza:

nabídka čtyřletých maturitních oborů Výtvarné zpracování porcelánu a keramiky Uměleckořemeslné zpracování kamene a keramiky na SOU stavebním, pracoviště Horní Bříza. Přijetí do obou oborů je podmíněno úspěšným vykonáním talentové zkoušky. Přihlášku do 1. kola přijímacího řízení je nutné podat do 30. listopadu 2022.

Podrobnější informace najdou zájemci na našich webových stránkách (https://www.souplzen.cz).

Horni Briza umělecké obory)

Umělecký keramik

2. SOU Domažlice pořádá pro zájemce o technické obory (konkrétně elektronika, mechatronika) od listopadu kroužek "HODINY":

leták kroužek Hodiny ZŠ

motivace_tak běží čas

3. SOŠ a SOU Sušice zve žáky na Dny otevřených dveří dne 11. a 12.11.:

Pozvánka na DOD 11.-12.11.2022 Sušice

4. Akademie Hotelnictví a cestovního ruchu:

Rádi bychom přiblížili rodičům možnosti studia na naší škole, kde je pro žáky 9. tříd
možnost výběru ze tří  studijních oborů - Hotelnictví (Podnikání v hotelnictví), Cestovní ruch (Animátor), Kuchař - číšník (Kuchař-číšník - barman). 10ti minutovou prezentaci může škola realizovat na třídních schůzkách, třídnických hodinách či zařadit do tématu Volba práce ve vyučování.

5. SOŠ OUUD - "Nerudovka":

Nabízí studium uměleckých, ekonomických oborů a oborů s výučním listem.

Více informací k přijímacímu řízení najdete na našich stránkách www.nerudovka.cz v sekci Uchazeč.

Den otevřených dveří se budeou konat 4. 11. 2022 a 27. 1. 2023.

6. Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13, pořádá 12.11.2022 od 8:00 do 12:00 hod. den otevřených dveří.

leták ISŠŽ 2022

Vytvořeno: 10. 11. 2022