Učivo 30.3. - 3.4.

Milí třeťáci,
učení doma dále pokračuje, třída zůstává prázdná a smutná. Posílám opět úkoly. Nejsou těžké, některé vás i rodiče pobaví. Pokud se vám něco nedaří, potřebujete poradit,napište mi na email hustakova@zsholysov.cz. Ale můžete napsat i co se daří, co vás bavilo. A nyní úkoly:

Čj sloh+Vv+Pč: Můj pracovní týden

1 .Na papír napiš 5 dní v týdnu. Každý den  napiš 5 vět o tom, co děláš, s čím si hraješ, co se učíš nebo s čím pomáháš rodičům.

2. Nakresli o tom obrázek.

Dej tyto práce do desek, přineseš je pak do školy.

3. Připrav  pro rodiče nějakou dobrotu - chuťovky, ovocný pohár,.... Odměníš je tak za pomoc s   úkoly.

Rodiče prosím o pomoc :  Fotografie   těchto 3 prací zašlete  na email hustakova@zsholysov.cz.  Budou podkladem pro hodnocení žáků.

Pokud nemáte možnost poslat foto  na email, můžou děti ukázat foto v telefonu po návratu do školy.

ČJ - procvičujte stále vyjmen. slova na internetu, umět vyjmenovat slovní druhy.

AJ - viz. příloha

- oblečení, dny v týdnu ( veselé! )

www.youtube.com/watch?v=Q_EwuVHDb5U

www.youtube.com/watch?v=qNJRGHk7sN8