Vítáme Vás na oficiálních internetových stránkách Základní školy Holýšov, příspěvkové organizace

Informace pro zákonné zástupce:

Na základě množících se dotazů zákonných zástupců bych Vám chtěla připomenout několik základních informací:

• zákonný zástupce má možnost komunikovat se školou prostřednictvím elektronické žákovské knížky nebo pracovních e-mailů (e-mailová adresa: příjmení-bez diakritiky@zsholysov.cz)
  • zákonný zástupce si může v případě potřeby domluvit osobní schůzku s jednotlivými vyučujícími  v pracovní době  (7:30-16:00)
  • úkoly jsou žákům v rámci distanční (rotační) výuky zadávány prostřednictvím MS Teams
  • v případě potřeby mají žáci možnost využít po předchozí domluvě s vyučujícícm individuálních konzultaci (jeden na jednoho) přímo v budově školy nebo on-line schůzky prostřednictvím MS Teams

Mgr. Monika Hynčíková

21.06.2022

Sportovní den 5.-8. ročník

Na 8.6. si žáci 5. – 8. ročníků vybrali dopolední program z několika nabízených aktivit - dívky kombinaci přehazovaná + vybíjená, chlapci fotbal + florbal a disciplíny pro všechny - badminton, stolní tenis, deskové hry a šachy + dáma a vycházka do přilehlých lesů.

20.06.2022

Výlet 4.A a 3.B - Muzeum fantastických iluzí

V úterý 14. června vyrazily společně 4.A a 3.B vlakem do Prahy do Muzea fantastických iluzí. Počasí nám přálo, vlak neměl zpoždění a vše vyšlo dle našich nejlepších představ.

17.06.2022

Adaptační kurz 3.ročníků