Vítáme Vás na oficiálních internetových stránkách Základní školy Holýšov, okres Domažlice

10.12.2019

Návštěva předškoláků 1

Návštěva předškoláků v družině

školní družina

Papoušci a jejich svět 1

Papoušci a jejich svět

výukový program

Návštěva pečovatelského domu

Předvánoční atmosféru chtěly přichystat děti ze školní družiny v pečovatelském domě svým pásmem písniček a básniček. Vystoupení se vydařilo a my jsme snad přidali trochu dobré nálady a pobavení nejen koledou, ale i drobným dárkem od dětí.

Čertovinky v družině

Páteční podvečer strávili žáčci z červené družiny s paní vychovatelkou a paní učitelkou ve škole. Košťata, brambory i hudba byly přichystané a proto čertí rejdění, soutěže a tancování mohlo začít. Po vypití kouzelného lektvaru se odvážlivci vydali do šatny, kde na ně čekali školní čerti a nelehký úkol. Vše dobře dopadlo a spokojení malí čertíci mohli odejít se svými rodiči do svých postýlek.

Tvořivá dílna s rodiči

Poslední listopadovou středu jsme pozvali rodiče s dětmi na tvořivou dílnu do školní družiny. Sešli jsme se v červené družině a během odpoledne jsme si upekli ve školní kuchyňce první vánoční cukroví. K oříškovým kuličkám jsme si vyrobili ještě malého veselého čertíka. Společné tvoření a povídání si, nám nejen rychle uteklo, ale také bylo velmi příjemné.

Předškoláci ve školní družině

V pátek 20.11. nás ve školní družině navštívili předškoláci z dolní mateřské školy. Děti si prohlédly jednotlivá oddělení a zahrály si několik her s našimi školáky. Starší kamarádi jim také předvedli svoje hračky, se kterými si všichni mohli společně pohrát. Těšíme se na další brzkou návštěvu.

01.12.2019

Dějepisná olympiáda

škoní kolo

Exkurze do Domažlic

Střední zdravotnická škola v Domažlicích a Od vzdělání k zaměstnání

30 let od Sametové revoluce

Dne 15. 11. 2019 se naše škola vrátila v čase a žáci si mohli vyzkoušet výuku z dob komunistického Československa.