Žáci v Újezdě n/Mží
Žáci v Újezdě n/Mží
Dne 19.5. všichni prvňáčci navštívili farmu v Újezdě n/Mží.
Pro děti byl připravený program "Zvířata".
Děti si mohly v areálu farmy prohlédnout většinu domácích zvířat, seznámit se blíže s jejich životem, některá zvířátka si mohly i nakrmit.
Počasí se vydařilo a dětem se na farmě líbilo.
Ve dnech 16. a 18.5. jeli žáci 2. tříd opět po roce navštívit farmu v Újezdě n/Mží. Tentokrát jsme pro děti objednaly program na téma "Řemesla". Děti si prohlédly expozici řemesel a maminkám ušily krásný jehelníček. Po absolvování programu jsme vyrazili lesní cestou na přehradu Hracholusky. Po malém občerstvení jsme se vydali na zpáteční cestu.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
29. 5. 2017 11:21
Datum poslední aktualizace:
31. 7. 2017 11:22
Autor:
Správce Webu