Výlet 9. B

Ve středu 22. 6. se třída 9. B vydala na vycházku kolem Holýšova.

Výlet 9. B

Protože bylo ráno chladněji, zvolili jsme nejprve delší vycházku přes tankodrom a místní lesy, ve kterých jsme ochutnali první borůvky. Došli jsme na kamenickou vyhlídku, kde jsme si opekli vuřty, kuřecí maso, klobásky a hermelín. Poté co jsme dojedli, jsme ještě chvíli odpočívali a pak jsme se vydali zpět ke škole. Ještě jsme se zastavili na zmrzlinu a v poledne jsme se před školou s úsměvem rozloučili.

Žáci 9. B

Podrobnosti o vložení záznamu

Datum vložení: 12. 7. 2022 14:25
Datum poslední aktualizace: 12. 7. 2022 14:26
Autor: Správce Webu