Výlet 9. B
Protože bylo ráno chladněji, zvolili jsme nejprve delší vycházku přes tankodrom a místní lesy, ve kterých jsme ochutnali první borůvky. Došli jsme na kamenickou vyhlídku, kde jsme si opekli vuřty, kuřecí maso, klobásky a hermelín. Poté co jsme dojedli, jsme ještě chvíli odpočívali a pak jsme se vydali zpět ke škole. Ještě jsme se zastavili na zmrzlinu a v poledne jsme se před školou s úsměvem rozloučili.
Žáci 9. B
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
12. 7. 2022 14:25
Datum poslední aktualizace:
12. 7. 2022 14:26
Autor:
Správce Webu