Plavání, plavání, to nám nudu zahání… :-)
Na plavání už jsme byli,
plavat jsme se naučili.
Od 19. do 25. října
to občas práce byla tvrdošíjná.
Honem, honem do vody,
zkusit si i závody,
chvíli prsa, chvíli znak,
z každého je kabrňák!
Za 3.C a 4.C L. Poslední