Den dětí 2. stupeň

Den dětí 2. stupeň	Žáci 2. stupně si užili svůj Den dětí v pátek 2.6. Sami se rozdělili podle oblíbených činností do skupin. Nabízené aktivity měly převážně sportovní charakter. Chlapci volili mezi kopanou a florbalem, dívky mezi vybíjenou a přehazovanou. Pro všechny byla možnost zahrát si stolní tenis a badminton. Celé sportování se odehrálo ve dvou časových blocích a tak si žáci mohli vybrat aktivity dvě. Ti, kteří sport příliš nevyhledávají, měli možnost výběru mezi delší vycházkou nebo hrou šachy a dáma.

Počasí vyšlo pro celý den krásné a tak se mohla uspořádat většina sportů venku na hřišti. I šachisté si užili čerstvého vzduchu v altánu na zahradě. Většina učitelů 2. stupně se zapojila ve funkci rozhodčích nebo jako vedoucí výprav do okolí Holýšova.

Díky dobré organizaci a spolupráci věříme, že si den všichni užili.

Vytvořeno: 31. 7. 2017
Poslední aktualizace: 31. 7. 2017 11:15