14. 10. 2019
1. Akce KR (Klubu rodičů)
- od 23. 11. bude probíhat Herní klub (více informací – plakát na nástěnce ŽP)
2. Akce školy
- Sběr papíru od 14. 10. 2019 (viz plakát na nástěnce ŽP)
- Sběr pomerančové a citronové kůry (ještě počkat, nejsou pytle)
- 6. 11. 2019 pěvecká soutěž Sedmihlásek (podrobnější informace na nástěnce ŽP a u p. uč. H. Schröpferové)
3. Úkoly z minulé schůzky
- odevzdat návrhy na logo, pokřik a název ŽP (příští schůzka – hlasování)
- informování spolužáků na TH:
- používat „Záznamový arch“
- zopakování osnovy
- návrhy na akce (hlasování, příští schůzka – informace po projednání s vedením školy)
- zhodnocení, připomenout pravidlo „Když něčemu nerozumím, tak se zeptám.“
- „Mluvíme před třídou“
- Strašidelná škola (viz dále) – pochvala 9.A (dodržení termínu)
4. Akce ŽP (Žákovského parlamentu)
- 23. – 25. 10. Soutěž o nejzajímavěji vyřezanou a vyzdobenou dýni
- nástěnkáři: plakát (do 18.10.)
- hlasatelé: hlášení
- fotografové: fotografie
- novináři: článek (do 4.11.)
- organizátoři (předseda, místopředseda, 2 pomocníci – A. Kosová, T. Vlachová): 23. 10. 7:30 – 7:55 přebírání, číslování, seznam, vystavování
- ostatní: informace na TH
- hlasování: 23. 10. 9:40 parlamentáři + pedagogičtí pracovníci
- organizátoři: 25. 10. 13:30 úklid nerozebraných dýní
- 25. 10. Strašidelná škola
- místo konání: ZŠ
- od-do: 17:00 – 20:00
- nástěnkáři: plakát (do 18.10.)
- hlasatelé: hlášení
- fotografové: fotografie
- novináři: článek (do 4.11.)
- organizátoři (9. ročníky): podrobnější informace na konci schůzky – seznam zúčastněných žáků, lístečky
- ostatní: informace na TH
- pouze pro parlamentáře (nesdělovat na TH)
- místo konání: ZŠ tělocvična + 2.A + ...
- sraz: 20:00, konec akce: 9:00
- fotografové: fotografie
- novináři: článek (do 8. 11.)
- organizátoři (předseda, místopředseda, L. Pudil, Z. Karhan): snídaně (ano-ne) – čaj a toasty se šunkou a sýrem, cena: 25,- (platba předem)
- návrhy na horor (2. stupeň), hlasování – V zajetí démonů 2 (ano-ne)
- návrhy na aktivity (1. stupeň), hlasování – deskové hry
- společné aktivity, hlasování – tvorba halloweenské masky, focení, strašidelná stezka (2. stupeň připraví pro 1. stupeň)
- lístečky
- 28. 10. Den vzniku Československa: A. Kosová, T. Steinbauerová (do 21. 10.)
- 17. 11. Den boje za svobodu a demokracii: T. Schejbalová, B. Antlová (do 11. 11.)
- vytvořit text, graficky upravit a doplnit obrázkem (nástěnka)
- hlasatelé: hlášení (25. 10.)
- příští rok – nástěnka ve 2. patře
Úkoly pro parlamentáře:
1. TH: informuji o akcích KR, školy a ŽP (viz záznamový arch)
2. Mluvíme před třídou – dodržuji jednotlivé body
Předseda, místopředseda: další schůzka, organizace Dýně (23. 10. a 25. 10.), organizace Noci hrůzy (1. 11.)
Nástěnkáři: plakát Dýně, Strašidelná škola (do 18. 10.)
Hlasatelé: hlášení Sedmihlásek, Dýně, Strašidelná škola, Dýně bodování (St 23. 10. 9:40), Významné dny (25. 10.)
Novináři: článek Dýně, Strašidelná škola (do 4. 11.), Noc hrůzy (do 8. 11.)
Fotografové: fotografie Dýně, Strašidelná škola, Noc hrůzy
9. ročník: seznam žáků na Strašidelnou školu
A. Kosová: pomoc se soutěží Dýně (23. 10. 7:30 vestibul), Významné dny – 28. 10. (do 21.10.)
T. Vlachová: pomoc se soutěží Dýně (23. 10. 7:30 vestibul)
L. Pudil a Z. Karhan: organizace Noci hrůzy (1.11)
T. Steinbauerová: Významné dny – 28. 10. (do 21. 10.)
T. Schejbalová, B. Antlová: Významné dny – 17. 11. (do 11. 11.)