Celoroční projekt "Zajímavé dny"

Celoroční projekt "Zajímavé dny" V letošním školním roce bude celoroční projekt na naší škole věnován zajímavým a někdy spíše úsměvným dnům, které jsou připomínány i slaveny u nás a ve světě

Během měsíce září jsme si připomněli Světový den první pomoci (12. 9.), kdy byli všichni žáci seznámeni se základními zásadami 1. pomoci a ochrany zdraví. Mezinárodní den čokolády (13. 9.) představil žákům proces výroby jejich oblíbené pochoutky, druhy čokolád, ale hlavně připomněl značná zdravotní rizika, která s sebou nadměrné požívání čokolády přináší.
Měsíc říjen byl ve znamení Světového dne zvířat ( 4. 10.) a Dne stromů ( 20. 10.). Proběhla výstava fotografií, ve které učitelé naší školy představili svoje domácí mazlíčky, a to nejen psy a kočky, ale také koně, plže, ba i kohouta. Netřeba připomínat, že ze strany žáků byl o tuto výstavu velký zájem. Den stromů měl za úkol připomenout obrovský význam těchto rostlin pro člověka a celou planetu. Toto téma blíže zpracovala třída 4. C pod vedením pí uč. Jolany Švédové. Žáci si též mohli prohlédnout fotografie stromů z celého světa, seznámit se s druhy našich stromů a zjistit některé další zajímavosti ze života dřevin.

Vytvořeno: 31. 7. 2017
Poslední aktualizace: 31. 7. 2017 14:41