Rozvoj komunikačních schopností žáků

Rozvoj komunikačních schopností žáků Je to jako cesta na vrchol hory. Na začátku je velké odhodlání, postupně ubývá sil a vrchol stále v nedohlednu. O čem je řeč? O učení se cizímu jazyku.

Jak namotivovat znavené školáky? Co třeba pozvat pohledného muže (to zabere na holky), sympaťáka a sportovce (něco pro kluky), zkušeného cestovatele a hlavně někoho, kdo mluví plynně anglicky, statečně si stoupne před třicítku páťáků či šesťáků. No jasně - Kuba Zimola!

Měli jsme neuvěřitelné štěstí. Našel ve svém naplněném rozvrhu pátek 22.3. Tři hodiny velice poutavě komentoval nádherné záběry z celého světa skvělou angličtinou. Trpělivě odpovídal na začátečnické otázky. S úsměvem vyhověl všem, co se s ním chtěli na památku vyfotit. Díky a snad někdy příště!

Vytvořeno: 25. 3. 2024
Poslední aktualizace: 25. 3. 2024 9:33