Obsah

Krajské kolo Atletického čtyřboje

Typ: ostatní
Krajské kolo Atletického čtyřboje info

Již pět dní po nečekaném vítězství v okresním kole se naši mladší chlapci představili, opět v Přešticích, v kole krajském. Úterý 23. května 2023, ale nebude dnem, na který by vzpomínali se stejnou radostí jako na čtvrtek 18. května téhož roku.

Nicméně odnést si v takto mladém věku do života ponaučení, že ne každý den bývá posvícení, to také jistě není k zahození.

Výkony, které prakticky všichni podávali, byly sice jen o trochu horší než v okresním kole (s výjimkou hodu míčkem – tam byl poměrně značný propad), ale v kombinaci s kvalitnějšími soupeři bylo vybojované 4. místo maximem. Účast řady „profesionálních“ atletů v ostatních týmech byla přece jen znát.

Přesto celá skupinka zaslouží, a to za všechny tři závody absolvované během osmi dnů, velkou pochvalu. A je jen na nich, jestli je letošní úspěch namotivuje ke snaze o další progres v jejich atletické výkonnosti. Bez, někdy i tvrdé, práce ve vašem volném čase to ale nepůjde, pánové J. Již teď se těšíme na příští školně-atletickou sezónu!