Na jeden den sestřičkou

Na jeden den sestřičkou Ve středu 23.11. žáci z devátých a osmých ročníku navštívili zdravotní školu v Domažlicích.

Odjezd z naší školy byl odhadem v 10:15. Museli jsme si všichni vzít pantofle kvůli hygienickým důvodům. Když jsme přišli do malé tělocvičny a nazuli jsme si pantofle, rozdělili nás do několika skupin. Dohromady bylo pět stanovišť a těmi byly operační sál, akutní lůžko, prevence sexuálně přenosných chorob, první pomoc a psychologické hry. Jako první měla naše skupina psychologické hry s velice sympatickou paní. Poté jsme obešli další stanoviště až k operačnímu sálu, ve kterém nám přáli zdravý život a ať nebudeme jejich pacienty. Na rozloučenou jsme dostali vodu a housku a zpátky jsme byli ve 14:00.

Karolína Poštová, 9.B

Vytvořeno: 6. 12. 2022