Kroužek AJ 5.C

Kroužek AJ 5.C  S jídlem roste chuť.

Toto rčení mohou potvrdit žáci z 5.C navštěvující kroužek AJ, kteří si vyzkoušeli konverzovat anglicky s Kanaďankou Annie. A jelikož je to bavilo, využili jsme příležitosti z eTwinningu a navázali kontakt se školou v Turecku. Od té doby se čeští a turečtí žáci několikrát spojili přes videohovor, kde si povídali v malých skupinkách o různých tématech od jídla, seriálů, fotbalu až po rozdíly ve školách. Děti také chatovaly a vyzkoušely si tak své schopnosti v psané angličtině. Někteří žáci v tomto pokračují také doma, což je skvělé.:-)

Žáci z Turecka poslali krátkou prezentaci, kde představili sebe a také svou školu.

Děti z 5.C si vytvořily krásné avatary, k nimž připsaly pár vět o sobě.

Nyní začaly pracovat na krátkém videu o naší škole. Tak uvidíme, co se z toho vyklube… :-) Držte nám palce.

Lenka Poslední a 5.C

Vytvořeno: 11. 4. 2023