Výprava do Kvíčovic

Výprava do Kvíčovic Třída 4.A se v červnu vydala na pěší výlet do Kvíčovic. Vyrazili jsme hned po 8 hodině od školy.

Do Kvíčovic jsme dorazili chvilku po půl deváté, nejprve jsme se vydali k vyhlídce, která se nachází nad rybníkem. Zde si děti snědly svačiny a vyzkoušely některé posilovací stroje. Po zdolání rozhledny jsme se vydali na naučnou stezku, kde jsme si vyzkoušeli přírodní živly. Vraceli jsme se přes náves, zastavili jsme se v krámku na zmrzlině. Po cestě zpět jsme ještě navštívili místní Kvíčovickou hospůdku, kde se o nás moc hezky postarali. Po občerstvení jsme nabrali sílu na cestu zpět. Do školy jsme se vrátili před půl jednou, ve třídě jsme shrnuli zážitky a vyrazili na oběd. Zároveň to byl i náš poslední výlet s paní učitelkou Alenkou Adámkovou, která nyní  vyučuje v 1. třídě. Počasí nám velice přálo, byl to krásné strávený den, který jsme si moc užili.

Vytvořeno: 13. 10. 2021
Poslední aktualizace: 13. 10. 2021 14:38