Obsah

Florbal

Typ: ostatní
Florbal 1 okresní kolo

Po vítězství v okrskovém kole (13.11. v Horšovském Týně) se ve středu 27.11 naši mladší chlapci zúčastnili okresního finále, které se uskutečnilo v Domažlicích. Na turnaji se představily ještě týmy Staňkova, Kdyně a K17 Domažlice. Zápasy byly vesměs dramatické (hrálo se 12 minut hrubého času), dokonce s pověstnou třešinkou na dortu na závěr (nám, bohužel, příliš nechutnala).

1.zápas: K17 Domažlice – Kdyně   2:0 (v režii největšího favorita turnaje)

2.zápas: Holýšov – Staňkov   1:0 (výrazná střelecká převaha holýšovských hráčů vedla pouze k jediné brance, nicméně tři body na úvod potěšily)

3.zápas: Holýšov – Kdyně   2:1 po samostatných nájezdech (i v tomto zápase byli naši hráči lepším týmem, vedení ovšem neudrželi a nakonec byli šťastnější při nájezdech)

4.zápas: K17 Domažlice – Staňkov   2:0 (výsledek, který zajistil holýšovským nejhůře stříbro)

5.zápas: Kdyně – Staňkov   1:0 (3.místo Kdyně, 4.místo Staňkov)

6.zápas: K17 Domažlice – Holýšov   3:2 (zápas lze rozdělit na dvě poloviny – v prvních šesti minutách předváděli naši hráči vynikající výkon, kterým dokonale zaskočili favorizovaný domažlický tým a dostali se do dvoubrankového vedení + k tomu neproměnili dva samostatné úniky; tři minuty před koncem „domácí“ snížili a od té doby se stále častěji začali dostávat do nebezpečné blízkosti naší branky; výsledkem byla vyrovnávací branka 40 sekund před koncem zápasu, která začala zápas směrovat k samostatným nájezdům; krása i krutost sportu o sobě daly vědět v čase 11:58, kdy domažlický útočník trefil perfektně levý horní růžek branky našeho týmu a bylo hotovo)

Rozpoložení našich hráčů nejlépe vyjadřuje foto po zápase, ale tak to ve sportu bývá – na jedné straně euforie vítězů, na druhé smutek poražených.

Před všemi ale smekám, podali výkony na hranici svých možností a schopností a skvěle reprezentovali naši školu! Stříbro považuji za obrovský úspěch!

Sestava: brankář Š. Martínek, hráči v poli Š. Antl, M. Žaloudek, P. Třeštík, D. Bauer, F. Kaděra a V. Krammer, T. Syrovátka a M. Vnouček.