Školní výlet 4.A a 4.B

Školní výlet 4.A a 4.B Třídy 4.A a 4.B vyrazily dne 28.5. 2019 na výlet do Horšovského Týna na zámek a na Kozinův statek.

Jelo nás celkem třicet. Sraz jsme měli před školou nebo v šatně podle počasí v 7:40. Cesta byla docela dobrá. Když jsme dorazili do Horšovského Týna, uviděli jsme zámek. To byl první cíl našeho výletu. Všude kolem byly domy. Nejvíc jsem byl překvapený z toho, jak byl zámek veliký. Všem se také líbil příběh o pávu Pepíkovi. Konečně přišel čas na svačinu. Pochutnal jsem si na nádivce. Poté jsme pokračovali na Kozinův statek. Prohlédli jsme si velkého chodského psa. Abychom se zahřáli, šli jsme do restaurace na čaj. Cestou zpátky jsme si povídali v autobuse. Když jsme se vrátili domů, hned jsem šel odpočívat.

Autor: Miroslav Man, 4.B

Vytvořeno: 7. 6. 2019