Projekt Malý princ

Projekt  Malý princ Dramatický kroužek KLAM na vánoční posezení s Klubem rodičů nastudoval hru Malý princ.

Před Vánocemi předvedl i spolužákům z 5. – 8. ročníku v kulturním domě. Na leden si připravili projekt, do kterého se zapojila i školní družina. V týdnu od 21. – 25. ledna si v jednotlivých odděleních četli zkrácenou verzi Maláho prince, upravenou pro pochopení i malých dětí. Vysvětlovali si myšlenku příběhu, charakteristiku postav i obyvatel cizích planet. Příběh porovnávali s vlastními zkušenostmi a zamýšleli se, co je v životě důležité. K dispozici měli i několik knih s pracovními listy. 25.1. se v kině promítal francouzký animovaný film Malý princ, který zhlédli jak děti s družiny, tak herci z dramatických kroužků KLAM, Hurikán i Herečky. V neděli v kině pro veřejnost jste mohli navštívit znovu divadelní zpracování Malého prince a závěrečnou tečkou bylo herní odpoledne v KD. Projekt se vydařil a přinesl dětem mnoho pozitivního do života.

Vytvořeno: 5. 2. 2019
Poslední aktualizace: 5. 2. 2019 11:32