Integrace na hřišti

Integrace na hřišti V ono horké pondělí 3.6. se třetí třídy naší ZŠ zúčastnily Dne plného sportu na fotbalovém hřišti v Merklíně. Potkaly se tu žáci ze Staňkova, Horní Lukavice, Horšovského Týna a další.

Děti se rozdělily do družstev po šesti a do každého družstva byl přidělený jeden „kamarád“ (kamarádka) ze speciální školy Merklín. Společně potom absolvovali řadu úkolů, jako byl hod na cíl, běh kolem celého fotbalového hřiště, běh na 50m, slalom s florbalovou hokejkou apod. Když měla družstva soutěž dokončenou, mohl se každý zúčastnit doplňkových soutěží (a získat tak plyšovou hračku anebo jinou drobnou cenu) či si nechat namalovat na obličej obrázek dle vlastního výběru. Na závěr se představili hasiči se svým vozem a za mohutného fandění proběhlo exhibiční utkání FC Viktoria Plzeň a handicapovaných dětí ze speciální školy Merklín. Byl to pěkný den!

Vytvořeno: 7. 6. 2019
Poslední aktualizace: 7. 6. 2019 13:11