Benefiční koncert 7.12.

Benefiční koncert 7.12.

Každý rok naše škola pořádá v prosinci benefici. Vybereme vždy někoho, kdo naši pomoc potřebuje a tomu se předají vybrané peníze v daný den. Jedinou podmínku, kterou máme, je to, že chceme aby se někdo z rodiny našeho koncertu zúčatnil a peníze osobně převzal. Letos jsme peníze věnovali Tomáši Kaninskému. Tomášek se narodil v roce 2009 po bezproblémovém těhotenství. Byla mu
diagnostikována DMO - dystonicko- dyskinetické formy, neurodegenerativní onemocnění, epilepsie, mikrocefalie, závažná psychomotorická retardace.

Tomáškův vývoj nejde dopředu. Epileptické záchvaty ho i přes léky vracejí ve
vývoji zpět.( Na EEG mu stále běží záchvatová aktivita, mozek nemá možnost
velkého posunu)

Tomášek je v sedmi letech na úrovni půl ročního dítěte, potřebuje pomoc při
krmení, strojení a dalších běžných věcech.

Děkujeme všem, kteří se přišli na koncert podívat a přispěli, díky všem kteří učinkovali a všem, kteří pomohli při organizaci a přípravě koncertu. Vybralo se 13 635 Kč a z peněz z pomerančové kůry a papíru přepošlou děti naší školy na Tomášův účet ještě dalších 5000,- Kč.

Vytvořeno: 31. 7. 2017
Poslední aktualizace: 12. 6. 2018 11:57