Vlaštovkiáda

Vlaštovkiáda Školní rok se už naplno rozjel a s ním se rozjely i naše družinové akce, kde se navzájem poznáváme, bavíme se a společně soutěžíme.

Naše první společná soutěž měla ve středu 6.10. svou premiéru. Snažili jsme se pracovat na těch „nejvymakanějších“ modelech papírových vlaštovek, šipek a střel. Kdo chtěl, mohl s námi zůstat odpoledne na školním hřišti a soutěžit. A v čem jsme vlastně soutěžili? V hodu vlaštovkou do dálky, do výšky, průlety a přelety či v hodu na cíl, kterým byly paní vychovatelky. Zvítězit chtěl každý, ale jak už to tak bývá, vítězí vždy jen ti nejlepší. Po ukončení soutěžení už lítaly vlaštovky jen tak, jak chtěli jejich tvůrci. Dětem se vlaštovky moc povedly, létaly jako o závod, a navíc jako bonus byly i krásné!

Vytvořeno: 8. 10. 2021
Poslední aktualizace: 8. 10. 2021 14:56