Žákovský ples I. stupně 2019

Žákovský ples I. stupně 2019 16. 3. se konal 16. žákovský ples naší základní školy.  Téma letos bylo 100. výročí republiky, 60. výročí otevření školy a 5. žákovský ples I. stupně.

Vše začalo už dopoledne, kdy sál patřil prvňákům. Hned u vchodu všichni dostali placku s označením „Jsem prvňák ZŠ Holýšov 2018/2019“. Společně se svými třídními učitelkami předvedli svá vystoupení. Promenáda po sále rozplakala pyšné maminky i babičky. Nechyběla ani sóla s rodiči či prarodiči. Sál byl nádherně vyzdobený, děti krásně oblečené, zkrátka vše bylo, jak má být.

V 16,00 začal ples úvodní znělkou. Nejstarší na plese, páťáky, mohl každý poznat dle trikolóry na jejich oblečení. K tanci a poslechu hrála skupina JENNY z Plzně. Pro všechny děti ze školy čekalo milé překvapení – nádherný raut na balkoně pro ně připravila cateringová společnost BH catering také z Plzně.

Po krásném vystoupení přišla královna s komornou a rytíř s pážetem. Ti přišli pozdravit nastoupené čtvrťáky a páťáky, také jim rozdali malé dárky. Páťáci předali žezlo a rytíř pasoval všechny čtvrťáky na nejstarší na I. stupni v příštím školním roce i na plese.

Překvapením pro všechny bylo vystoupení učitelů k 100. výročí republiky, kteří předvedli cvičení na píseň „ Zhluboka dýchat“. Každá třída si z plesu odnesla jako vzpomínku fotku z fotokoutku.

Ples se vydařil a na další  si budeme muset rok počkat.

Vytvořeno: 29. 3. 2019
Poslední aktualizace: 29. 3. 2019 12:46