Dětský den ve 4.A

Dětský den ve 4.A Dětský den jsme oslavili výletem do Kvíčovic, kde bydlí někteří naši spolužáci.

Holýšovské děti se vypravily ráno pěšky s paní učitelkou, děti z Kvíčovic čekaly u Martina před domem. Když jsme se setkali , Martin přinesl  na přivítanou výbornou bábovku od maminky. Pak jsme si šli zašplhat na lanovou pyramidu a kolem Verči domu jsme přešli na Vyhlídku. Tady byla svačina. Nikču už ze dvora vyhlíželi krásní chundelatí pejskové čau čau a Niky nám také nabídla výbornou buchtu. S pejskama jsme se rozloučili a pokračovali do kopce na dětské hřiště.Sem nám Eliška přinesla ukázat svá dvě morčátka. Po chvíli přišel Elišky tatínek – starosta Kvíčovic , ukázal nám na úřadě akvárka s krásnými rybičkami a odvedl nás také  do muzea Štěpánky Haničincové, o které nám vyprávěl. Tady jsme si na polštářích při pohádce chvilku odpočinuli. Čas rychle plynul a nás ještě čekal Adélky tatínek, který nám ukázal ovce , jehňátka, kachňátka a pejska Duffyho. Na závěr výletu jsme obešli Petrovo dům a směřovali jsme na autobusovou zastávku, kde jsme se rozloučili s kvíčovickýma spolužákama. Všem se výprava do Kvíčovic moc líbila.

Děti ze 4.A

Vytvořeno: 7. 6. 2019