Valentýnská diskotéka

Valentýnská diskotéka Před odchodem na jarní prázdniny v pátek 10. 2. uspořádal žákovský parlament za pomoci Klubu rodičů Valentýnskou diskotéku. Akce pro 1. stupeň začínala už v 16:00, v 18:00 na diskotéku pak zavítali žáci 2. stupně.

Mladší žáci se nejprve vrhli na bar s občerstvením. Po posilnění se dobrotami se zaplnil také taneční parket a fronta se tvořila taktéž u zamilovaného fotokoutku. Soutěžilo se o nejlepšího tanečníka diskotéky – zápal, nadšení a výkony soutěžících byly strhující. „Židličkovaná“ pro velký zájem soutěžících proběhla dokonce dvakrát. Všichni soutěžící ale i diváci si užili spoustu srandy. Druhostupňáci po příchodu zamířili většinou rovnou na taneční parket. Na konci celé akce odborná porota složená z maminek vybrala 3 „roštěnky“ a 3 „kořeny“ akce. Dle ohlasů si všichni zúčastnění akci užili a odešli spokojeně na jarní prázdniny. Velká pochvala za pomoc při organizaci akce patří především parlamentářům, kteří dělali barmany, Dje, fotografy a pomáhali s výzdobou. Za pomoc také děkujeme Klubu rodičů (p. Hrstkové a ochotným maminkám), fotografce Míše Polívkové a dalším zaměstnancům školy.

Vytvořeno: 7. 3. 2023
Poslední aktualizace: 7. 3. 2023 11:22