Vítáme Vás na oficiálních internetových stránkách Základní školy Holýšov, příspěvkové organizace

Výlet VI.A a VI.C

info

Akce ŽP ,,Den bez aktovek"

Dne 24. května se uskutečnila akce ,,Den bez aktovek". Děti si přinesly učební pomůcky v čemkoliv jiném než v aktovkách. Cílem této akce je připomenout milióny dětí po celém světě, které musí ujít kilometry pěšky do školy a pomůcky si nosí v improvizovaných zavazadlech.

Akce ŽP „Den jinde“ v Holýšově

Dne 7. května se uskutečnila akce „Den jinde“ na Základní škole v Holýšově.

Divadelní představení v divadle J. K. Tyla Nová scéna v Plzni

Ve středu 5. 6. jsme třídy IV. A a IV. B vyrazily společně autobusem do Plzně na divadelní představení Plzeňské pověsti v divadle J. K. Tyla - Nová scéna.

Blahopřání od ZŠ Stod

Děkujeme!

HISTORICKÝ ÚSPĚCH PRO NAŠI ŠKOLU

Dámy a pánové, děvčata a chlapci, tato parta skvělých fotbalistů skončila na konečném neuvěřitelném 7. místě ve 25. ročníku McDonald´s Cupu.

Uzavření ŠD

Z důvodu nízkého počtu přihlášených žáků bude v pondělí 3. 6. 2024 uzavřena školní družina.