Volitelné předměty

1.4.

Připomínáme zákonným zástupcům, že v příštím školním roce si žáci budoucího 7. ročníku mohou vybírat z volitelných předmětů. Přiložený soubor zveřejněný na webových stránkách školy od 16. března je potřeba odeslat do středy 15. dubna 2020. Termín byl o 14 dní prodloužen. Informace potřebujeme, neboť již pracujeme na přípravě příštího školního roku 2020/2021. Kdo ze zákonných zástupců tak neučiní, bude jeho dítě zařazeno na předmět dle potřeb a možností školy.  Zákonných zástupců, kteří již tak učinili, se tato informace netýká. Podrobnosti naleznete na webových stránkách pod položkou – Učební materiály pro žáky po dobu uzavření školy.

Nabídka volitelných předmětů pro budoucí 7. ročník (8).docx

Původní zpráva:

V příštím školním roce 2020/2021 si mohou žáci budoucího 7.ročníku vybrat 1 předmět z následujících volitelných předmětů – informatika, sportovní výchova – dívky, sportovní výchova – hoši, přírodovědný seminář a umělecký seminář. Za nastalé situace jsme nuceni nabídku zaslat elektronickou formou. Stanovte pořadí předmětů (1 až 5) podle zájmu žáka. Volitelné předměty budou otevřeny podle zájmů žáků a také možností školy. Přiložený soubor s nabídkou volitelných předmětů si stáhněte, vyplňte a pošlete nejpozději do úterý 31.3.2020 na e-mail brabec@zsholysov.cz

Pokud do tohoto data zákonný zástupce na výše zmíněný e-mail neodešle vyplněnou nabídku s nabízenými volitelnými předměty, bude jeho dítě zařazeno na předmět podle potřeby školy.

Děkujeme za pochopení!

Mgr. Monika Hynčíková, ředitelka školy