Učivo

květiny 30.3.-3.4.

Milé děti,

zažíváte období, kdy je na vás přesunuta velká zodpovědnost zvládnout učivo samostatně. I já se snažím posílat taková cvičení, která věřím, že zvládnete samostatně. V případě jakýchkoliv nejasností mě kontaktujte na mail svedova@zsholysov.cz

Moc se těším na slohový úkol z minulého týdne.

Někteří jste si také s úkolem  z Prvouky poradili výborně. A díky za fotky tohoto úkolu, skvělá práce  :)

Zároveň posílám učivo na následující týden:

ČJ - učebnice - po procvičení stran z minulého týdne 151-153 určitě samostatně zvládnete opsat na papír všechny doplněné věty ze strany 155. Tento papír s úkolem si založte do desek a přineste prosím s sebou do školy ke kontrole (stále věřím, že se uvidíme už brzy)
     - písanka - strana 15,16

M - stále trénujte násobilku, doporučuji: http://matematika.hrou.cz/c/procvicovani-nasobilky/

Komu nejde násobilka, bude mít problémy při dělení se zbytkem, proto je nutné procvičit!
    - učebnice 3.díl - strana 10,12.
    - pracovní sešit - strana 32

PRV - učebnice - strana 41-45
        - pracovní sešit - strana 47,48

AJ - pracovní sešit - strana 40,41 (správné řešení strany 40 pro kontrolu najdete v učivu příští týden)