Valentýnská diskotéka

Valentýnská diskotéka Před odchodem na jarní prázdniny na svátek sv. Valentýna v pátek 14. 2. uspořádal žákovský parlament za pomoci Klubu rodičů Valentýnskou diskotéku. Akce pro 1. stupeň začínala už v 16:00, v 18:00 se připojili i starší žáci.

Mladší žáci se nejprve vrhli na bar s občerstvením. Po posilnění se dobrotami se zaplnil také taneční parket a fronta se tvořila taktéž u zamilovaného foto koutku. Soutěž o nejlepšího tanečníka diskotéky nakonec vyhráli tři soutěžící, jelikož pro porotu nebylo vůbec jednoduché určit jednoho vítěze – zápal, nadšení a výkony soutěžících byly strhující. Druhostupňáci po příchodu zamířili většinou rovnou na taneční parket. Dle ohlasů si všichni zúčastnění akci užili a odešli spokojeně na jarní prázdniny. Velká pochvala za pomoc při organizaci akce patří především parlamentářům, kteří dělali barmany, DJe a pomáhali s výzdobou. Děkujeme i Michale Seberové, která diskotéku zpestřila svým úžasným pěveckým vystoupením za doprovodu kytary. Za pomoc také děkujeme Klubu rodičů (p. Hrstkové a ochotným maminkám), fotografce p. Polívkové a mnohým zaměstnancům školy (p. ředitelce, p. Ježkové, p. uč. Dáňovi a Kamicovi a p. uč. A. Adámkové).

Vytvořeno: 9. 3. 2020
Poslední aktualizace: 18. 3. 2020 9:03