Společenský den 2 – 4. ročníku

Typ: ostatní
Společenský den 2 – 4. ročníku 31. leden je den, kdy děti dostávají vysvědčení. Na 1. stupni paní učitelky přemýšlely, jak připravit netradiční záživnou výuku. Již druhým rokem byl proto tento den věnován výuce etikety neboli společenskému chování na veřejnosti.

Děti se slavnostně oblékly a se svými učitelkami a asistentkami přišly do kulturního domu. V šatně si odložily bundy a kabáty a usedly k nazdobeným stolům a během tříhodinového programu se učily, jak se chovat na plese během slavnostní hostiny. Žáci z jednotlivých ročníků předvedli ostatním svoje nacvičená kulturní vystoupení. Páťačky připravily výuku tance letkis, makarena, ptačí tanec a mazurky, nechyběly ani tance další. Bylo krásné se dívat na šťastné děti a jejich učitelky a asistentky, jak si tento den užívají. Samozřejmě, že nakonec všichni žáčci dostali ve třídách svá vysvědčení, která si odnesli domů.

Moc velké díky za tento povedený den patří paním učitelkám na 1. stupni a také děkujeme členkám Klubu rodičů za pomoc při organizaci tohoto dne i během jeho průběhu.

Vytvořeno: 5. 2. 2024
Poslední aktualizace: 5. 2. 2024 12:03