Nejsme z cukru

Nejsme z cukru Ve dnech 14. a 15. 9. proběhly Horšovskotýnské sportovní hry. Počasí bylo nejhorší za celou dobu konání těchto závodů. O to větší pochvalu si zaslouží všichni sportovci i pořadatelé. Naši školu reprezentovalo 21 žáků z 2., 3., 4. a 5. tříd.

Družstvo mladších žáků: Valentová, Inderholc, Čaba, Leština, Šlejmarová, Kardová, Ruský, Lukáš, Ježková, Valachovičová.

Družstvo starších žáků: Šauerová, Helus, Bezděk, Chlubna, Brychta, Lukášová, Tesáková, Toman, Šuserová, Nováková, Polívková.

Jednoznačně největší úspěch bylo fenomenální 1. místo v kopané družstva mladších žáků. Hned za nimi 2. místo ve štafetě starších žáků, kde špičkový výkon předvedla Míša Lukešová a 3. místo v kopané starších žáků, tam patří velký podíl na umístění brankáři Václavu Brichtovi.

Za velmi deštivého počasí se uskutečnily atletické disciplíny: běh na 60 metrů, 400 metrů, skok z místa a hod míčkem. Mezi oceněné sportovce patří:

60m st. dívky - Eliška Polívková - 1. místo (10,01s)

60m st. kluci - Tomáš Helus - 3. místo (10,07s) a Ondra Bezděk - 2. místo (9,72s)

400m ml. dívky - Anna Valachovičová - 3.místo

400m ml. kluci - Miki Leština - 1. místo (1:22)

400m st. dívky - Míša Lukášová - 1. místo (1:15)

skok z místa ml. kluci - Miki Leština - 3. místo

skok z místa st. dívky - Eliška Polívková - 1. místo

skok z místa st. kluci - Marek Toman - 3. místo a Ondra Bezděk - 2. místo

hod míčkem st. kluci - Vašek Brichta - 2. místo (37m)

Děkujeme všem našim reprezentantům za nezapomenutelný sportovní zážitek doprovázený strhujícím fanděním a jásotem při udělování cen.

Vytvořeno: 16. 9. 2022
Poslední aktualizace: 16. 9. 2022 8:16