Jízdy zručnosti

Jízdy zručnosti Ve dnech 23. a 24. března probíhala již tradiční jízda zručnosti, která je součástí školního kola dopravní soutěže.

Tuto jízdu opět pomáhali připravit žáci 9. ročníku, kteří své mladší spolužáky ze 4.- 7. tříd vůbec nešetřili. Na prostranství u kulturního domu pro ně připravili dráhu, která otestovala jejich rovnováhu, odhad i např. schopnost projet slalomem.

Úkolem jízdy zručnosti bylo získat co nejméně trestných bodů, které děti obdrží v případě, že se dopustí chyby či nepřekonají určitou překážku.

Výsledné umístění pak ještě ovlivní výsledky testů z pravidel silničního provozu, jež žáci psali v průběhu měsíce března.

Ti nejlepší pojedou reprezentovat naši školu do okresního kola v Blovicích.

L. Poslední, M. Bozděch

Vytvořeno: 11. 4. 2023