Pythagoriáda 2021 – 22 – školní kolo

Jako každý školní rok, i tento se konala tradiční matematická soutěž Pythagoriáda. Letos, vzhledem k mimořádné epidemiologické situaci a všem vládním nařízením, ovšem trochu jinak.

Jednotlivé ročníky – 6. – 9. soutěžily samostatně v jiný den či hodinu. Nezměnil se počet příkladů – 15 a žáci s 8 a více body se stali úspěšnými řešiteli. Ti budou mít možnost pokračovat v okresním kole. I to se uskuteční jinak, než bývalo zvykem – bude to online formou přes TEAMS. U nás se zúčastnilo školního kola celkem 67 žáků, ovšem úspěšní byli jen čtyři: Tereza Černá a Jakub Hůla v 6. ročníku, Tereza Kovačíková a Patrik Stauber v 8. ročníku. Ti budou mít 7. 12. možnost reprezentovat naši školu v okresním kole. Všem účastníkům děkujeme za snahu a chuť bojovat s matematickými úkoly.

Vytvořeno: 1. 12. 2021
Poslední aktualizace: 1. 12. 2021 11:48