ZOO PRAHA

ZOO PRAHA V pátek 27. 5. vyrazily děti ze 4. B a 4. C do ZOO PRAHA, aby se zde předvedly místnímu zvířectvu.

Jako první dostaly možnost prohlédnout si naše šikovné čtvrťáky opice v čele s obrovským orangutanem, poté si nás se zaujetím prohlíželi lední medvědi, naštěstí nás dělilo tlusté sklo. Při procházce zoo chtěly naše žáky okouknout i žirafy a natahovaly po nich své dlouhé krky. I slonům, zebrám, vlkům a dalším zvířatům se holýšovské děti zamlouvaly.

Kdo ví, jak to bylo a kdo si koho vlastně prohlížel…

Každopádně nám po celém dni pořádně vyhládlo a cestou zpět byly učitelky přehlasovány čtyřicetičlennou tlupou a „muselo“ se zastavit v McDonaldu na občerstvení.

Spolupráce mezi dětmi byla super, řada z nich zvládla ve skupinkách vypracovat pracovní list, který pro ně jejich učitelky připravily. Odměna je jistá. ;-)

Vytvořeno: 2. 6. 2022
Poslední aktualizace: 2. 6. 2022 9:39