Školní výlet 7. ročníku na Šumavu

Školní výlet 7. ročníku na Šumavu Ráno 25.5. jsme měli sraz u školy v 7:45. Čekali na nás učitelé, kteří si nás přepočítali, pak jsme odjeli autobusem na Šumavu. Počasí nám moc nepřálo - skoro celý den pršelo.

Autobusem jsme přijeli na Čeňkovu Pilu, odkud jsme šli na Horskou Kvildu k hotelu Rankl. Cestou jsme se zastavili na Turnerově chatě, kde jsme svačili a také jsme si mohli něco koupit. Dále jsme pokračovali podél řeky Vydry. Kousek od hotelu Antýgl jsme zastavili na další svačinu.

Ke konci výletu začalo svítit sluníčko a přestalo pršet. V cíli v hotelu Rankl jsme si mohli koupit občerstvení. Zpátky do Holýšova jsme se vrátili zhruba v 16:30.

Moc se mi tento školní výlet líbil a ráda bych se tam podívala znovu.

Barbora Černá

Vytvořeno: 8. 6. 2022