Indiánský týden ve třídě 1. D

Indiánský týden ve třídě 1. D V závěru školního roku jsme si v naší třídě zahráli na indiány. Rozdělili jsme se do třech kmenů, které změřily své síly v mnoha disciplínách.

Každý kmen si vymyslel svůj pokřik, vytvořil vlajku, čelenky a totem. Malí indiáni si pak zvolili svoje jméno, takže se z naší třídy linulo volání „Smrdutý Skunku!“, „Voňavý Květe!“, „Jedovatá Zmije!“ apod. Luštěním mnoha tajných zpráv si pak děti procvičily myšlení, lovem ryb svoji hbitost a hledáním ztracených indiánských symbolů svoji paměť. Střelba lukem na bizona nebyla snadná, ale přinesla všem mnoho zábavy. Poslední den byl věnován hledání pokladu, ze kterého si každý indián vybral zaslouženou odměnu. Celý týden se velmi vydařil a přinesl nám spoustu zábavy a radosti.

J. Korelusová, K. Nová a žáci 1. D

Vytvořeno: 8. 7. 2021