Dopravní výchova

Dopravní výchova Ve dnech 30.9. a 1.10. 2020 proběhla na prostranství za kulturním domem jízda zručnosti, která byla určena žákům 4.- 7. tříd.

Vzhledem k situaci, kdy není možné uskutečnit řadu jiných školních akcí, byla pro žáky dopravní soutež opravdu vítaným zpestřením.

Úkolem jízdy zručnosti bylo získat co nejméně trestných bodů, které děti obdrží v případě, že se dopustí chyby či nepřekonají určitou překážku.

Výsledné umístění žáků je dáno součtem bodů z testů pravidel silničního provozu, které děti terpve čekají, a jízdou zručnosti. Ti nejlepší pak mohou poměřit své síly s ostatními dětmi v okresním kole. A pokud byste naše mladé cyklisty viděli během dopravní výchovy v akci, nepochybovali byste o tom, že by se nás v okresním kole měli obávat.

Zpracovali: Bozděch Michal, Poslední Lenka

Vytvořeno: 12. 10. 2020