Zeměpisná olympiáda

Zeměpisná olympiáda 1 okresní kolo

Ve středu 26.2. se v budově GJŠB v Domažlicích uskutečnilo okresní kolo zeměpisné olympiády.

Naši školu reprezentovalo celkem 6 zástupců, kterým se dařilo až nad očekávání dobře.

Jakub Toupal (kategorie 7.tříd) a Adam Kadavý (kategorie 8.-9.tříd) nenašli přemožitele a oba získali pomyslnou zlatou medaili! Zároveň si tím vybojovali právo účasti na krajském kole (25.3. v Plzni).

Ani další naši zástupci se neztratili a obsadili následující pozice: P.Stauber (6.tř.) 5.místo, M.Štěpán (8.-9.tř.) 5.místo, M.Žaloudek (7.tř.) 6.místo a T.Kovačíková (6.tř.) 14.místo.

Speciální ocenění patří našim nejmladším účastníkům, protože úkoly, které museli zpracovávat, byly opravdu velmi náročné.

Všem děkuji za skvělou reprezentaci školy a vítězům gratuluji k postupu do krajského kola!

Za učitele Z Milan Ondrášik

Vytvořeno: 1. 3. 2020