Florbal

Florbal 1 základní kolo

Florbal – základní kolo

V středu 6.11. se v Horšovském Týně uskutečnilo základní kolo ve florbale starších žáků (8. a 9.třída).

Celkem se na turnaji představilo 5 družstev, která se utkala systémem každý s každým (délka zápasů byla 12 minut hrubého času).

Našim chlapcům se nedařilo a nakonec obsadili až 5.místo. Největším problémem byla slabší fyzická kondice a neschopnost trefit branku. Nejblíže k alespoň k jednomu bodu byli v zápase s Blížejovem, ale těsně před koncem spálili jednu z řady vyložených šancí. Alespoň za bojovnost a snahu zaslouží pochvalu brankář F.Multrus a hráči v poli M.Multrus, L.Pudil, M.Šimek (náš jediný úspěšný střelec), J.Krammer, T.Weis, J.Šťastný, O.Soukup a M.Hlaváč.

Za týden, 13.11., se na stejném místě utkali mladší žáci (6. a 7.třída). Tentokrát celý turnaj probíhal pro naši školu mnohem příznivěji a již před posledním zápasem našich chlapců bylo jasné, že na turnaji obsadí 1. místo a postoupí do okresního finále! Možná i vidinou této jistoty poslední zápas prohráli, ale na jejich radosti z tohoto skvělého úspěchu se již nic změnit nemohlo.

Vítězná sestava: brankář Š. Martínek, hráči v poli Š. Antl, M.Žaloudek, P.Třeštík, D.Bauer, F.Kaděra a V.Krammer. Všem děkujeme za výbornou reprezentaci školy!

Okresní kolo proběhne 27.11.v Domažlicích a našim reprezentantům budeme držet palce.

Za učitele Tv Milan Ondrášik

Výsledky florbal MŽ.doc