Dějepisná olympiáda

škoní kolo

V pátek 22.11. proběhlo školní kolo Dějepisné olympiády. Letošní ročník s názvem Dlouhé století se loučí byl zaměřen na období 1880-1920. V soutěži poměřilo své znalosti 11 žáků devátého ročníku a 2 žáci osmého ročníku. Nejlepšího výsledku dosáhli Petra Valentová (9.A) a Matěj Repka (8.A), kteří se dělí o 1. místo, a Ondřej Soukup (9.B), který obsadil 3.místo. Tito žáci budou reprezentovat naši školu v okresním kole, které se uskuteční v lednu 2020 v Domažlicích.

Všem soutěžícím blahopřejeme a děkujeme za prokázané znalosti. Vítězům pak přejeme hodně štěstí v okresním kole.

Hana Štěpánová

Vytvořeno: 1. 12. 2019