Žákovský ples 2020 2. – 5. ročník

1. Uskuteční se dne 28.3. 2020 od 16:00 do 20:00 hodin.
  1. Téma plesu ,, Co nás baví “

1. Na ples se budou prodávat vstupenky. Cena pro děti i jejich doprovod 100,- Kč / osoba.

1. Vstupenky na ples si rodiče objednají v termínu od 24.2. do 28.2. u třídních učitelů prostřednictvím eŽK nebo notýsku nejstaršího sourozence na 1. stupni. Vstupenky se budou objednávat do vyčerpání kapacity sálu v KD. Začátkem března obdrží zájemci objednávkový list, který je nutné s sebou přinést na prodej lístků.

1. Vstupenky se budou prodávat v úterý 10.3. a ve čtvrtek  12.3. od 15:00 do 17:00 hodin ve vestibulu školy, na základě předchozí „objednávky“ u třídních učitelů. Vstupenky může zakoupit jakákoliv dospělá osoba i pro více rodin a zároveň vybere místa u daného stolu. S sebou však musí mít objednávkový list na zakupované lístky. Žáci budou opět sedět se svými rodiči.

1. V případě onemocnění dítěte nebo jeho doprovodu je možné vstupenku vrátit zpět p. Z. Jandové nebo p. J. Husťakové, nejpozději do pátku 27.3. 2020.

1. Ples je určen pro žáky naší školy a jejich rodiče. Při objednávání vstupenek postupujte rozumně, jen na 1. stupni je 400 žáků. Každý žák bude mít na plese doprovod rodiče. Do jedné rodiny je možné si zakoupit vstupenky pro děti, které navštěvují 2. – 5. ročník ZŠ Holýšov + 2 vstupenky navíc. V případě velkého zájmu by žáci dostali pro doprovod vstupenku pouze jednu.

1. Uvítáme, pokud by kdokoliv z rodičů či přátel školy byl ochoten přispět sponzorským darem v jakékoliv výši. Předem děkujeme. V tomto případě kontaktujte p. M. Lerchovou či p. J. Švédovou.

1. Žákovský ples je školní akcí, proto platí po celou dobu konání pro chování žáků školní řád a na plese je zakázána konzumace alkoholu a omamných látek. Žádáme proto rodiče o spolupráci!

1. Vzhledem k tomu, že s  plesem souvisí společenské chování včetně oblékání, prosíme nejenom žáky, ale i jejich dospělý doprovod, aby přišli ve vhodném oblečení. Džínsy a tenisky nejsou vhodné, nebude v nich možný vstup.

Vytvořeno: 6. 2. 2020
Poslední aktualizace: 6. 3. 2020 8:58