Výlet do Domu dějin

Výlet do Domu dějin 1 26.6.

Školní výlet v době koronavirové

Přestože výuka dětí 1. stupně probíhala od 25. května ve zvláštním režimu (roušky, rozestupy, malé skupinky, zpočátku nutnost pohybovat se pouze v areálu školy), situace se nakonec vyvinula celkem dobře a 2 skupinky žáků dokonce zažily malý školní výlet.

Děti a paní učitelky či asistentky ve čtvrtek 25. 6. a pátek 26. 6. vyrazily do Domu dějin Holýšovska. Zde si žáci prohlédli nově probíhající výstavu stavebnice Merkur, která je překvapivě velmi zaujala a z níž chvíli s nadšením stavěli. Jako na správném výletě si pak v areálu ještě všichni opekli buřty, vyhledali ukrytý poklad a výlet pak završili zmrzlinou. I s takovým menším výletem byly děti v současné době velmi spokojené.

Panu Haisovi děkujeme za vřelé přivítání.

Jana Ondrášiková

Vytvořeno: 26. 6. 2020