Road Show České basketbalové federace v ZŠ Holýšov

Foto1 podpora sportu

Dne 19.9.2019 se žáci prvních, druhých, třetích a čtvrtých tříd zúčastnili akce pořádané BKK Holýšov a Českou basketbalovou federací, která pomáhá spojovat základní školy po celé republice s místními basketbalovými kluby. Pro děti byla připravena 4 stanoviště, zaměřená na basketbalové dovednosti, kde se jim vždy věnoval jeden basketbalový odborník, všichni měli možnost si v průběhu 45 minut vše vyzkoušet. Celý program zpestřoval basketbalový maskot BASTY, který děti povzbuzoval a svými legračními tanečky i bavil. Role maskota se s chutí ujala žákyně 9. ročníku Markéta Káchová, za což jí patří velký dík!

Obrovské poděkování patří všem trenérům, jež věnovali svůj čas a energii, a zejména paní Zuzaně Pelikánové, která celou akci zaštítila.

Vytvořeno: 12. 10. 2019
Poslední aktualizace: 12. 10. 2019 6:14