Projektové dopoledne na Gymnáziu J.Š.Baara Domažlice

Projektové dopoledne na Gymnáziu J.Š.Baara Domažlice  1 angličtina

Ve středu 4.12. se 7 našich žáků 7. ročníku z řad zájemců o studium na gymnáziu zúčastnilo akce nazvané Projektové dopoledne na gymplu, tentokrát zaměřené na angličtinu. V počítačové učebně na půdě gymnázia v Domažlicích se setkali žáci z několika základních škol, kteří přibližně 2 hodiny plnili, rozdělení v týmech, rozmanité úkoly. Pracovali s aplikací Kahoot, podle poslechu doplňovali slova do textu písně skupiny Imagine Dragons, dále vyhledávali informace na stránkách BBC a nakonec si zahráli anglickou verzi dříve oblíbené televizní soutěže Riskuj.

Letos byla tato akce na gymnáziu spojena s dnem otevřených dveří. Naši žáci tak ještě dostali jedinečnou šanci prohlédnout si prostory chovatelského kroužku a navštívit laboratoře biologie a chemie. Zde jim studenti gymnázia připravili ukázku několika zajímavých pokusů, při jejichž provádění se naši žáci stali aktivními účastníky.

Vedení gymnázia a všem pořadatelům akce děkujeme za účast a těšíme se na další.

Jana Ondrášiková

Vytvořeno: 9. 12. 2019