Předvánoční a vánoční veselice

Předvánoční a vánoční veselice 1 Inka Rybářová

V pátek 20. 12. 2019 navštívila naši školu zpěvačka, moderátorka, autorka hudby a textů pro děti Inka Rybářová se svým partnerem klaunem Rybičkou. Vystoupili s programem "Předvánoční a vánoční veselice", který byl určen pro žáky 1. - 3. tříd. Akce se uskutečnila v tělocvičně ZŠ a byla součástí vánočního dne pro děti. Účinkující zapojili do programu aktivně všechny žáky i vyučující v písních k tancování, cvičení a pro zábavu. Každé dítě si domů odneslo časopis Báječná školka. Z tváří všech vyzařovala spokojenost, radost, nadšení, ale i únava z aktivně prožitého programu.

Součástí programu byla i prodejní výstava s ukázkou tvorby I. Rybářové (CD, knihy).

Při sjednávání programu požádala paní Rybářová o hračky z KINDER vajíček určené pro děti s postižením. Mnozí žáci této žádosti vyhověli.

Vyučující 1. - 3. tříd

Vytvořeno: 15. 1. 2020