Poděkování za pomoc při sběru papíru

sběr papíru

V měsíci říjnu proběhl na naší škole sběr papíru, tentokrát soutěžní. Nemohl by se uskutečnit bez pomoci prarodičů a rodičů. U kontejneru stála váha a každý, kdo přijel či přišel, musel své množství nejprve zvážit a poté odnést. Dobrovolník vykonávající službu pak vydal lísteček se jménem a třídou daného žáka.
Velké poděkování za nezištnou pomoc patří: panu Králíkovi, Glacovi, Leštinovi, Tauerovi, Špirkovi, Švecovi, Carvanovi, Slavíčkovi a Beranovi.
Byli vzorem pro svá vnoučata i děti. Někteří z nich si je dokonce vzali s sebou na pomoc.
Další soutěžní sběr plánujeme na měsíc duben a doufáme, že se mezi prarodiči i rodiči najdou další dobrovolníci, kteří nám budou ochotni pomoci. Celkově se vybralo kolem 9 tun.

Nejlepší třídy:

1. 3.A 870 kg
2. 3.C 721 kg
3. 9.B 553 kg

Množství papíru se v dubnu sečte a 3 nejlepší třídy budou odměněny poukazem na pizzu.
Touto cestou vedeme děti nejen ke třídění odpadu, ale smyslem je i umět pomoci druhému a nemyslet jen na sebe.

Monika Lerchová

Vytvořeno: 11. 11. 2019