Papoušci a jejich svět

Papoušci a jejich svět 1 výukový program

Dne 2. 12. 2019 proběhl na naší škole program věnovaný netradičním zástupcům řádu ptáků  – papouškům. V rámci tohoto programu byli žáci 2. až 7. ročníků hravou formou seznámeni s jednotlivými druhy papoušků z celého světa. Papoušci předváděli své akrobatické dovednosti a díky přímé interakci si žáci odnesli krom nabytých znalostí o životě i chovu papoušků také nezapomenutelný zážitek. V závěru vystoupení se jednotlivé ročníky mohly s opeřenci vyfotit, a získaly tak památku na tuto akci. Doufáme, že byl program nejen zábavný, ale i poučný, a posílil kladný vztah našich žáků k přírodě.

Michal Dáňa

Vytvořeno: 4. 12. 2019